Free cookie consent management tool by TermsFeed

INTERNETOVÝ
MARKETING

Posuneme váš online byznys

Marketingzavás.cz – to je více jak 12 let zkušeností sehraného týmu, který je připravený pomoci vám rozjet byznys na plné obrátky!

Provádíme komplexní analýzy, tvoříme zajímavý a atraktivní webový obsah pro eshop i prezentace služeb, připravíme a efektivně zrealizujeme marketingový plán. Vytvoříme vám webové stránky nebo menší i středně velký eshop na platformě shoptet a pomůžeme dostat vaše produkty mezi ty správné zákazníky a klienty. A to nejen s pomocí sociálních sítí, ale i produktových kampaní a zbožových srovnávačů.

Myslíte ve velkém? Pro větší partnery a větší vize rádi připravíme projekt nového webu, nebo eshopu, zrealizujeme výběrové řízení a projektově odřídíme výrobu na klíč.

A co dál? Naší parketou je také optimalizace a řízení procesů v rámci eshopu i firmy. Tvorba obsahu webu, linkbuilding (z mnoha kvalitních zdrojů, do kterých patří i náš portál InREK.cz), ale také pro sociální sítě. 

Forma naší spolupráce je na vás. Může vycházet z pravidelných konzultací a doporučení dílčích kroků, až po kompletní správu v daných oblastech.

Tak s čím vám můžeme pomoci? Svěřte nám svůj internetový marketing!

Výhody uzavřené skupiny

 

 

Jasně vyhrazený čas pro jednotlivé klienty a všechny jejich požadavky.

 

Okamžitá reakce aneb klientů chceme jen tolik, abychom se jim mohli 100% věnovat.

 

Pravidelné schůzování u nás, u vás i v kavárně. Tedy tam, kde se to nejvíce hodí.

Co umíme?

  • SEO (optimalizace pro vyhledávače)
  • PPC reklama
  • Propagace na sociálních sítích
  • Výroba webů včetně marketingové přípravy
  • Zbožové srovnávače 
  • Příprava obsahu - texty, fotky
  • Wireframy a grafika
  • Online marketingové strategie

Pojďte do toho s námi

Telefon: +420 601 548 434

E-mail: marketing@sluzbyzavas.cz

Studentská 1999/55a, 323 00 Plzeň

Kdo jsme?

OP

 

Ondra 

Jako jednatel společnosti vnáší do světa marketingu a strategií jiný úhel pohledu, který může nejen otevřít oči, ale i najít zcela novou cestu či směr vašeho podnikání.

Michaela Králová 


Michaela

Míša klade důraz na detaily a dodržování termínů. S ní máme jistotu, že každý projekt bude realizován s precizností a profesionálním přístupem. Kreativní a originální nápady jsou zaručeny.Šárka

Šárka pracuje v marketingu už pěknou řádku let, jak profesně, tak i v osobním životě. Neustále se vzdělává a udržuje krok s modernými trendy. Prošla si všemi jeho fázemi, proto má velký přehled a Váš business bude u ní jako v bavlnce. 

PK


Petr

Petrův svět jsou technologie. Rozumí složitým procesům, které musí běžet na pozadí. Stane se „Šedou eminencí“ vašeho podnikání - spravuje weby, vymýšlí strategie PPC kampaní a stále se ve svém oboru vzdělává.

LD

 

Lana

Lana je nejen výjimečnou marketingovou specialistkou, ale také talentovanou kreativní manažerkou. Její oddanost práci je nepřehlédnutelná, ať už jde o zvládnutí jakékoli výzvy. Své marketingové koncepce propracovává do nejmenšího detailu, což jí umožňuje být vždy na správném místě v pravý čas.

TP

 

Tiana

Tiana je talentovaná content creatorka a zároveň šikovná správkyně sociálních sítí. Je známá svou poctivostí a tichým dřením, a to se v jejích videích i obsahu na sociálních sítích nedá přehlédnout. Svou práci vykonává s neskutečnou samostatností a precizností.

AB

 

Anička

Anička u nás tvoří newslettery a stylizuje weby. Anička má skvělé oko na to, jak má moderní stránka vypadat. Tato práce jí sedí jako ulitá. To díky ní se stránky, blogy a vše co běží našim klientům na internetu, plní vyladěnými příspěvky a úžasným obsahem.


 

MC 

 

Markéta

Markéta zpracovává objednávky z našich interních e-shopů. I když se topí v papírech a bez ustání jí zvoní telefon, úsměv na tváři ji neopouští a naopak zdobí naši kancelář. Splatnost faktur, změny v objednávkách, odesílání balíčků – to je její denní chleba.

A kolik stojí naše práce?

 

S tvorbou obsahu, realizací kampaní, marketingovou strategií
nebo propagací na FB vám pomůžeme od 1000 Kč na hodinu.

Proč máme nižší hodinovou sazbu než jiné firmy?
Protože jsme uzavřená skupina jen s několika klienty.
Neinvestujeme do vlastní propagace, nepřipravujeme žádné vzorové dokumenty, žádné checklisty a reporty
konzultujeme s klienty osobně. Práce je tak efektivnější a máme menší náklady.

*Uvedená cena je bez DPH.

 

Naše REFERENCE

 


Jdete do toho s námi?

Pošlete nám zprávu nebo zavolejte na 601 548 434

Do 48 hodin vás budeme kontaktovat.